Ο συνδυασμός του "Σαρωνικός 5+"

Δείτε τους υποψηφίους για το Δημοτικό και τα Τοπικά Συμβούλια. 

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΤΣΑΛΙΚΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΘΩΜΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ


Εκλογική Περιφέρεια Αναβύσσου
1.    ΒΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2.    ΔΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗ ΑΝΝΑ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ
3.    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
4.    ΚΑΤΣΑΒΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5.    ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6.    ΜΑΜΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
7.    ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
8.    ΤΖΙΒΙΛΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
9.    ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΑΝΕΛΛΟΥ 


Εκλογική Περιφέρεια Καλυβίων
1.    ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2.    ΒΑΒΥΛΟΥΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΦΙΟΡΟΥΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3.    ΓΚΙΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
4.    ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5.    ΖΕΚΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6.    ΚΑΡΑΟΥΖΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
7.    ΚΑΡΕΛΙΩΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8.    ΚΟΛΛΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
9.    ΚΟΡΟΒΕΣΗ – ΚΑΠΟΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
10.    ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
11.    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
12.    ΜΑΚΡΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
13.    ΜΠΟΥΝΤΡΗ ΑΓΛΑΪΑ του ΒΑΓΓΕΛΗ
14.    ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
15.    ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
16.    ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
17.    ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
18.    ΣΤΟΥΡΑΪΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ΡΙΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
19.    ΧΑΪΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 


Εκλογική Περιφέρεια Κουβαρά
1.    ΓΚΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2.    ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3.    ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ


Εκλογική Περιφέρεια Παλαιάς Φώκαιας
1.    ΚΑΖΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2.    ΜΑΚΡΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3.    ΜΑΚΡΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4.    ΜΑΛΑΜΑ – ΜΑΚΡΟΔΗΜΗΤΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5.    ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 


Εκλογική Περιφέρεια Σαρωνίδας
1.    ΑΛΙΓΙΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2.    ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3.    ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΗ-ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΑΚΡΙΒΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4.    ΠΕΓΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
5.    ΤΣΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ-ΣΕΡΑΦΕΙΜ

 


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΑ ΤΟΠΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ


Δημοτική Κοινότητα Αναβύσσου
1.    ΒΙΤΟΥΛΑΔΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
2.    ΚΑΡΟΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΑΝΑΝΙΑ
3.    ΜΑΝΟΥ-ΧΡΟΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4.    ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΥΛΟΥ
5.    ΤΡΟΧΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6.    ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ


Δημοτική Κοινότητα Καλυβίων
1.    ΓΚΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2.    ΓΚΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
3.    ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4.    ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΒΑΝΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
5.    ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
6.    ΛΑΒΔΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7.    ΛΑΖΑΡΗ - ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
8.    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΙΝΑ (ΚΑΙΤΗ) του ΑΝΔΡΕΑ
9.    ΤΟΥΡΤΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
10.    ΤΣΑΚΩΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΟΥΛΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11.    ΤΣΑΛΚΙΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ
12.    SEIWERTH-TEKOS KAREN MICHAELA του REINHART 


Δημοτική Κοινότητα Παλαιάς Φώκαιας
1.    ΚΟΛΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
2.    ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3.    ΜΠΕΚΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
4.    ΠΕΤΡΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5.    ΠΟΛΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ - ΜΙΡΕΛΛΑ του ΑΝΔΡΕΑ
6.    ΤΣΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 


Δημοτική Κοινότητα Σαρωνίδας
1.    ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
2.    ΚΑΤΣΑΡΟΥ - ΜΕΞΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΠΕΤΡΟΥ
3.    ΜΠΟΥΖΕΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4.    ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΣ
5.    ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6.    ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ


Τοπική Κοινότητα Κουβαρά
1.    ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του Νικολάου
2.    ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3.    ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4.    ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Go to top